Балюстради, балясини з композиційних матеріалів

Виготовлення виробів
зі склопластику,
дзвоніть та замовляйте:

+38 (067) 726-26-44
+38 (067) 724-50-59
+38 (067) 421-38-70

 

 

Балюстрада

Нашою фірмою виробляються з композиційних матеріалів на основі поліефірних смол балюстради, балясини стовпа, бази під стовп і балясини, кришки на стовп та інші елементи фасадного декору. Основними перевагами балюстради з композиційних матеріалів є висока стійкість до атмосферних явищ, у тому числі і до ультрафіолету, відмінні характеристики міцності, довговічність і простота в експлуатації.

Балюстрада зі склопластику
Балюстрада зі склопластику

балясини стовпа
Балюстрада зі склопластику

балюстради з композиційних матеріалів
Балюстрада зі склопластику

Балюстради замовити
Балюстрада зі склопластику 

Балюстрада зі склопластику замовити
Балюстрада зі склопластику

балясини
 Балюстрада зі склопластику


Що являє собою балюстрада? Це досить невисока огорожа, яке складається з фігурних стовпчиків. Фігурні стовпчики (балясини) кріпляться між собою балкою або поручнями. Балюстраду балкона дуже часто можна побачити у великих заміських будинках. Вони випромінюють вишуканість, пишність і неперевершену красу.

Балюстрада балкона застосовувалася ще багато років тому, але все добре забуте старе стає сучасною модою. Об'єднавши сучасні технології і старий дизайн, ми отримали чудовий дизайнерський варіант.

Ще балюстрадами прикрашають сходи, тераси. У будь-якому місці це виглядає дуже красиво і вишукано.

Наявність балюстради балкона тільки зайвий раз підкреслить, що в цьому будинку живе людина з вишуканим смаком. Можна скористатися дизайнерським рішенням і прикрасити балюстраду вазонами, вазами, іншими декоративними елементами.
Ця огорожа виготовляється з безлічі різних матеріалів: гіпс, дерево, натуральний камінь. У всіх є свої переваги і недоліки. У будь-якому випадку, з чого б не була зроблена балюстрада балкона, вона завжди буде привертати увагу і викликати захоплення.

Поставтеся відповідально до вибору матеріалу і форми балюстради балкона. Наприклад, балюстради з гіпсу дуже привабливі, але тендітні. Популярними є дерев'яні, але згодом вони втрачають форму. Балюстради зі склопластику відрізняються своєю міцністю і довговічністю. Тому при виборі балюстради, придивіться до цього матеріалу. Його можна відполірувати, надати особливої форми, а після установки милуватися його красою і величчю.

Для того, щоб замовити хороші і красиві балюстради балкона, які будуть радувати Вас роками, зверніться в компанію «ІКОМ».