Склопластикові матриці

Виготовлення виробів
зі склопластику,
дзвоніть та замовляйте:

+38 (067) 726-26-44
+38 (067) 724-50-59
+38 (067) 421-38-70

 

 


Склопластикові матриці - це відмінні форми для того, що б створити свій власний бізнес або налагодити торгівлю з допомогою відливання будь-яких предметів зі склопластику або інших матеріалів. Таким чином, Ви можете замовити у нас виготовлення склопластикової матриці з обраного предмета, яким може бути що завгодно. І після цього, Ви зможете самостійно створювати якісні і нічим не відрізняючі копії цього предмета.

Склопластикові матриціСклопластикові матриці - це досить надійний матеріал, який, при належному догляді може прослужити більше 5 тисяч знімань. Тому використання цього матеріалу в комерційних цілях, напевно окупиться вже через короткий проміжок часу. Саме тому, багато підприємств вибирають склопластикові матриці в якості основних форм для створення копій.

«ІКОМ» - це компанія, що спеціалізується виключно на виготовленні виробів зі склопластику, в тому числі і склопластикових матриць, які є вельми популярним товаром.

Існує велика кількість різних підприємств, які також пропонують склопластикові матриці і різні товари з цього матеріалу, проте, ми займаємося цим протягом усєї незалежності нашої держави і маємо колосальний досвід. Тому саме нас вибирають частіше за інших, в якості постачальника подібних товарів.

Завдяки значним навичкам роботи з таким складним матеріалом, ми можемо виготовити для Вас вироби буквально будь-якої форми і розміру. У тому числі ми виготовляємо форми на замовлення, що б Ви могли самостійно відливати, впорскувати, розпорошувати або використовувати будь-який інший спосіб для того, що б зробити копію. А висока зносостійкість і деталізація структури відлитого предмета робить все копії точним повторенням оригіналу на тисячі разів.