Виготовлення зі склопластику

Виготовлення виробів
зі склопластику,
дзвоніть та замовляйте:

+38 (067) 726-26-44
+38 (067) 724-50-59
+38 (067) 421-38-70

 

 

Виготовлення зі склопластикуСклопластик - матеріал новий і вельми корисний в різних сферах виробництва. Склопластикові вироби сьогодні дуже популярні і затребувані в Україні. Дуже цікаво, що з цього матеріалу виробляються предмети вельми несхожі один на одного. Приміром, зі склопластику виготовляються елементи балюстрад, декоративні садові скульптури, чашки і навіть автомобільні бампери. Така різноманітність застосування склопластику не випадкова. Справа в тому, що цей матеріал володіє безліччю різноманітних властивостей, які будуть корисні в самих різних ситуаціях.

Розглянемо, наприклад, виготовлення зі склопластику кузовних деталей автомобіля. У чому переваги таких деталей? Чому їх дуже активно використовують автомобілебудівні компанії і фірми, що спеціалізуються на тюнінгу? Склопластик на відміну від металу одночасно і міцний, і легкий. Використання склопластикових деталей дозволяє значно зменшити вагу транспортного засобу без втрати в міцності і зносостійкості. Виготовлення зі склопластику деталей автомобіля сприяє також продовженню його експлуатаційного терміну. Склопластик не боїться вологи і корозії. Навіть через десять років іржа його не з'їсть. Саме міцність матеріалу і стійкість до різних негативних впливів є головною причиною виготовлення зі склопластику самих різних виробів. Карнизи, кронштейни, молдинги, балясини, вазони, стовпчики та інші вироби зі склопластику здатні зберігати свій початковий зовнішній вигляд і форму протягом багатьох років. Виготовлення зі склопластику - це дуже потрібна і перспективна галузь промисловості.

Виготовлення зі склопластику - діяльність, якою займається підприємство «ІКОМ».

Виготовленням зі склопластику наша компанія займається досить давно. Якості наших виробів може позаздрити продукція багатьох інших підприємств.