Вироби зі склопластику

Виготовлення виробів
зі склопластику,
дзвоніть та замовляйте:

+38 (067) 726-26-44
+38 (067) 724-50-59
+38 (067) 421-38-70

 

 

Вироби зі склопластикуСклопластик - це один з найпоширеніших матеріалів, який виготовляється на полімерній основі. Основні компоненти, які входять до його складу - спеціальні скловолокнисті і синтетичні речовини сполучного типу. Завдяки цим унікальним речовинам даний матеріал набуває специфічних для пластмаси властивостей. Він стає міцним, стійким до навантажень та негативного впливу факторів зовнішнього середовища. Але найголовніше - він стає придатним для виготовлення різноманітних виробів зі склопластику.

Вироби зі склопластику в наш час широко користуються попитом в різних сферах. Вони виконують, як і естетичні, так і інші функції. Їх відмітні властивості - це ідеальна гладка поверхня без різних деформацій, мікротріщин та інших недоліків, стійкість до вологи і впливу сонячних променів, а також стійкість до агресивного середовища. Вироби зі склопластику не бояться забруднень, механічних пошкоджень і великих навантажень. Вони зберігають гарний зовнішній вигляд протягом дійсно тривалого терміну. У разі якщо їх все-таки вдалося пошкодити, вони чудово піддаються ремонту. Знаючи особливості їх ремонту можна домогтися практично стовідсоткового їх відновлення. Вироби зі склопластику відрізняються також дивовижною різноманітністю форм, розмірів, колірних відтінків. Багато з них можуть мати не гладку, а рельєфну, або прикрашену об'ємними візерунками поверхню. Приємним перевагою є і те, що такі вироби мають цілком демократичну вартість. Застосовуються вони найчастіше для облаштування приватних територій, міських парків і скверів, для прикраси різних будівель і в якості унікальної рекламної продукції.

Серед найбільш поширених виробів зі склопластику можна виділити паркани, скульптури і пам'ятники, вази та урни, колони і купола, карнизи і молдинги, балюстради, вироби, призначені для декорування клумб і квітників.

Компанія «ІКОМ» виготовить для Вас найкращі вироби зі склопластику!

Ми виконаємо Ваше замовлення на найвищому рівні!